Lenalee

26. července 2008 v 22:06 | Lavi (ラビ) |  Kniha
Název: Where are you?
Omezení: žádné
žánr: myslím že je to tentokrát něco mezi smutné a depresivní o.O
(malé upzornění pro citlivé lidi.Připravte si kapesníky)

Where are you...


Lavi šel ve stopách zelenovlasé dívky.Měla potrhané šaty,rozcuhané vlasy a klepala se,šel na ní vidět strach.Strach z toho že už ho nenajde, že už ho nikdy neuvidí,že najde jenom louži krve.Ohlídla se za sebe aby nestratila rezovlasého mladíka který taky zrovna nevypadal k světu.Pohled měl vržený k zemi,ruce od krve a tělo se mu třáslo únavou,bylo na něm znát že se sotva drží na nohou.

"Prosím pospěš si..."

Řekla žena potichu a skousla si spodní ret.Nechtěla přijít pozdě,nechtěla,ona prostě nechtěla mit pocit že za to mohla ona,že ho pustila samotného.Zahleděla se na muže,ten sotva šel,svoje nohy spiš už jen tak šoupal po zemi,dohonil jí a ona jenom vzlykla.Člověku to přímo trhalo srdce,pohladil jí po vlasech a pousmál se na ní,jenom uhnula hlavou a šla dál.Rezek stáhl ruku a nezbývalo mu nic víc než jít za ní.

Šla rázně rychlímy kroky,hlavou vztyčenou,smutným pohledem.Pomalu přicházela k místu kde měl být Allen,Lavi pro ní neměl slov,chtěl jí utěšit,ulehčit jí trápení a vysvětlit jí aby si to nevadávala za vinu ale asi by jí jenom přitížil a to on nechtěl.Ona byla pro něj jako sestra,mladší sestra kterou je třeba chránit za cenu svého života,měl jí rád,viděl to snad každý, ale nemohl se přemoct na to,aby jí miloval a řekl jí to.Zvedl hlavu a zahlídl už jenom jak Lenalee klečí v jakési červene kaluži.Ztuhnul,zastřel se mu hlas,tělěm jako by mu projel blesk.

" Le-..Lenalee?"
V Bookmanově hlase byl slyšet strach.

"Ano? poslouchám tě Lavi..."
Ten její hlas byl tak smutný a zastřený.Ruce měla zaryté do země,do te země plné Allenovi krve.Bylo by to pro ní jednoduší kdybi tam aspon bylo jeho tělo ale,ono jako by se vypařilo.Bolelo to,tak hrozně moc to bolelo že mu nemohla pomoct.

"Seš v pořádku?"
Optal se Lavi opatrně.Lenalee na něj nebezpečně pomalu otočila hlavu.

" myslíš že sem v pořádku?"
Vypadlo z ní nevrle.

"Pro-.."
Lavi nedořekl větu a Lenalee mu skočila do řeči.

"Jak můžu být v tuhle chvíly v pořádku vysvětli mi to!"
Zařvala vztekle na rezavého muže,z očí se jí valily slzy.Nic nemohla dělat bylo pozdě.

"Omlouvám se,promin´mi to nechtěl jsem ti ublížit..."
Jediné co jí v té chvíly mohl nabídnout bylo obětí,ona ho přijala,nic jiného už nemohla dělat.

"Allene...."
Zkuste se někdy vcítit do mé situace a pochopíte proč stále brečím.Přátelé sou pro mě na prvním na místě a když jim nemůžu pomoct nejraději bych se zabila.
-Lenalee Lee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shiroi (白) Shiroi (白) | E-mail | Web | 26. července 2008 v 22:19 | Reagovat

Som bezcitná sviňa, ked pri tom neplačem? xD Ale je to veľmi pekne napísané, tak či tak sa stále neviem akosi stotožniť s Lenalee... Stále tá istá ufňukaná Lenalee... Ale musí byť skvelé, mať takto priateľov... :)

2 Jun...sss Jun...sss | 27. července 2008 v 0:56 | Reagovat

Já sice vymečně nebrečím (ale to je možná jen tou postavou) i tak to bylo smutné. Bylo mi tu Lenalee líto. Krásně jsi to popsal a člověku se opravdu podařilo vžít do jejího pohledu . Pro mě to bylo těžké stále ji v tomhle odsuzuji protože na mě pláče až moc.. ale povedlo se ti můj názor na ni trochu zlehčit. Stále ji nemám ráda ale no už ji aspoň lituji.

Mě nevadila ze začátku když byla vlastně pro ostatní postavy takovou dobrou kamarádkou a oporou (pro Allena občas pro Laviho) jen že pak na mě ¨začala být moc ubrečená.. ( a ehm dobře je tu ještě jeden důvod který moje yaoistická duše odmítá snést)

Povídka je nádherná od tebe už ani nic jiného nečekám jen mám jeden dotaz(prosbu). Psát smutné povídky je jistě těžké to samozřejmě (i když..) nechtěl by jsi pro jednou zkusit napsat něco veselejšího.. trošku..  Já tě do ničeho nenutím ale no tvé povídky mě moc potěší a zvednou náladu (pobrečím si a pak jsme spokojená) ale víš všechno nemůže být jen smutné :)

3 Yurri the Exorcist Yurri the Exorcist | E-mail | Web | 27. července 2008 v 9:12 | Reagovat

Taky jsem u toho nebrečela..(asi to taky bude tou Lenou)...ale upe mě zabolelo u srdce ty poslední slova. Eh...mám trošku výčitky...opravdu jako by to říkala ona..eh...

Co mám říct?...eh...no...

Dobře...moc se zlepšuješ ^^....oproti mě jsi prostě upe špílmachr...jen tak dál...nepřestávej...máš opravdu veliký talent se vcítit do jiných...

Yurri

4 Lavi (ラビ) Lavi (ラビ) | 27. července 2008 v 11:26 | Reagovat

LuL je normální že Lenu nikdo nesnáší ale zkoušel sem se do ní vcítit a můžu říct že to lidi nejde o.O

Shiroi: Nejsi bezcitná XD You are only human,not a robot xD

Jun: si stejná jako Kanda on taky nenavidí Lenalee kvůli těmhlem důvodům ( + i kvůli tomu že se cpe k Lavimu o.O)

z tou veselou povídkou... o tom sem už přemýšlel hodněkrát a hodlám do toho skočit i když zatím mi do hlavy neskočil nápad *LoL* (budu muset něco vymyslet doufám že i snad vymyslím)co třeba 'Rabit' vs Allen vs Yuu?  no...na něco snad příjdu *zahnil mu ze včerejška mozek*

Yurri: U tebe vím že si obdiv nenajdu když an tebe skočím s povídkou o Lenalee o.O( jinak: ještě jednou řekneš eh..no a budu tě považovat za vzdychající hentai Vocaloida Yurri)

Nejsem žádnej 'špílmachr' jsem jenom člověk

5 Yurri Yurri | Web | 28. července 2008 v 18:39 | Reagovat

eh? proč? o.O" XDDDDDD jseš....máš smůlu...můj názor nezměníš...a to co Velká Huba řekne, nejde vrátit *LOL*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama