Kumoyo ( oblak ) 雲ヨ

6. srpna 2008 v 21:58 | Lavi (ラビ) |  Kniha
Dneska poprvé extrémě dlouhé! ಠ_ಠ
žánr: no nák si to skuzte přebrat sami nevim kam to zařadit
Omezení: žádné
tak doufám že si pěkne počtete :)

Takové malé znásilnění...


'Co se to stalo?Jak sme k tomuhle vůbec dospěli? A kolik lidí vlastně zemřelo?...'

Měsíční svit se odrážel od te rudé tekuniny co byla všude kolem,bila do očí,pohled na ní byl nesnesitelný.Jenom si představit kolik lidí muselo přijít o své duše.Takový zvláštní pocit,zabijí a přitom pomáhá,jak se po tom všem másí asi cítí? Nejspíš sí říká že to dělá pro dobrou věc,ale jak moc je ta věc dobrá?Jejich vystrašené pohled se setkali,hleděli na sebe tím sebedestruktivním výrazem,jako kdybi říkali 'co sme to provedli?...'. Oči černovlasého muže sjeli na ruce jeho zrzavého společníka.Zdobily je krvavé fleky fleky které patřily jak jemu,tak i jiným lidem.

*~*~*

Hluk,tak hrozný hluk,občas to bylo k nesnesení.Co se dalo dělat,musel přežit i když byl napokraji šoku z bolesti hlavy i když malá myšlenka přebíjela tenhle hluk,ty ruce,ty krvavé ruce...vypadalo to jako kdybi se mu zaryli do paměti.

" Che... "

Podíval se znechuceně na svou levou ruku.Měl jí obvázanou obvazem.Chtěl bandáž strhnout,když jí měl na ruce přišel si že působí jako slaboch.Už se chystal to sundat když v tom ho někdo vyrušil...

" Co to děláš Yuu?"

" To co vidíš. "

" Ten obvaz...neměl by sis ho sundávat."

" Neříkej mi co mám dělat. "

" Já to dělám pro tvoje dobro. "

" Udělal by si dobře kdybi si odešel,Lavi! "

Mladým bookmanem to trochu trhlo,nikoliv zastrašilo.

" Jo..promin Yuu. "

" Proč se omlouváš? "

" Za svou neskonalou blbost? "

" Po-...."

Nestačil ani vyslovit větu,jeho partner zase začal mluvit.

" Máš pravdu měl bych si hledět svého. "

Rezkovo tvář ozdobil přitroublí úsměv,Kandovi to na tváři vytvořilo udivený výraz a postavil se ze židle.

" Tak,Sayonara Yuu-chan! Pak za tebou přijdu potřebuju si s tebou promluvit "

Samuraje tohle dokázalo zarazit natolik že se spraženě posadil na židly.Lavi..ano! Byl divný,ale poslední dobou to přesahovalo všechny meze jeho (ne)normálního chování.'Možná s toho vyrost,možná ho něco trápí.' Na tohle mohl Kanda nechápavě pomrkávat a potom akorát pokrčít rameny jako jemu že je mu to jedno. Taky se tak stalo!

*~*~*

Seděl na posteli,sám,klidně a potichu.V jeho hlavě se zmítali různě smíchané myšlenky,potřeboval si v tom udělat pořádek,uklidnit se aby ustálo to bolení hlavy.Bylo to hrozné.To rovnou mohl vzít svou katanu a zapíchnout jí do sebe nebylo by to tak bolestivé a mělo by to jeden efekt...přestala by ho bolet hlava.

* Knock Knock Knock *

Ne oni ho nemůžou nechat v klidu! On stejně musí někdo přijít a začít klepat.Protočil nenávistně oči,zvedl se z postele a šel ke dveřím.Otevřel je a byl překvapený kdo v nich stojí.'Heh?! Co ten tady dělá'

" Ahoj Yuu..."

" No nazdar."

" Taky tě rád vidím"

Na laviho tváři se vykouzlil úsměv

" Můžu dovnitř? "

" Myslím že to ne-..."


No Lavimu to bylo očividně jedno co jeho společník mluví a jako králík skočil do pokoje,přistál na kandovo posteli.Kanda zavřel dveře a podíval jako by říkal ' Ale ta postel je moje! Baka usagi! '

" Hm..Yuu? "

" Co chceš?!


Opoveděl naštěkaně Kanda,postavil se vedle postele a podupával nohou.' Tak co chceš? vymáčkni se aby si mohl už vypadnout..."

" Nestůj tam tak a pojd sem! "

Lavi chytil nic netušícího Kandu a stáhl ho k sobě na postel,lehce se nad Kandu nahnul ten se jenom citíl v úzkých.

" O čem si to chtěl mluvit? "

Snažil si Laviho držet od těla ale marně ten se sklonil k jeho uchu a zajel mu rukou pdo košily.Kanda jenom bezmocně zalapal po dechu.

*~*~*

Seděl tak bezmocně na posteli,sám,rozcuchaný byla mu zima,jediné co na sobě měl byla jeho košile přehozená přes ramena.' O tohle mu celou dobu šlo?! vyspat se se mnou jak s nákou děvkou?!' nechtěl ho po tomhle incidentu vidět.Raději se mu bude vyhýbat...ano správně,bude se mu vyhýbat.

*~*~*

Bylo to už pár dnů co se to stalo,Kandovo ruka byla zcela zahojená,úspěšne se mu podařilo vyhýbat se po celou dobu tomu rezavému Bookmanovi...jo ale jak ještě dlouho se mu dokáže vyhýbat.Šel po té temné chodbě,jeho stín ho pronásledoval a zvuky toho jak šel vyplnovali tu prázdnoz bezduchou chodbu,ovšem byl by v klidu kdybi ho někdo nebo něco nechytlo za ruku.

" Yuu ty se mi vyhýbáš? "

Bylo to první co slyšel když se z těžkého probral.'Já to veděl nemůžu se mu vyhýbat věčně!'

" A co by jsem měl asi dělat?! Lézt za tebou jako pes?! A vůbec,pust mě! "

Rezek ho chytl a námáčkl na zed,chytl mu hlavu a koukal na něj.Kanda jenom rozšířil oči,otřásl se v základech zvedl ruku a uděřil Laviho do obličeje.

" Co si o sobě myslíš nejdřív mě znásilníš a pak tohle?! Co chceš?! Já nejsem žádná skurvená děvka aby si věděl! "

Jo Kanda předvedl opět svůj ostrý slovník,po lavim se ani neohlédl a raději běžel pryč.Bookman junior tam jen tak stál,pod okem se mu rýsovala modřina,koukal jak Kanda utíká bůh ví kam.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yurri Yurri | Web | 6. srpna 2008 v 22:02 | Reagovat

*odkašle si* něco se mi seklo v krku *má tam bublinu*....Ah...jak je mi vždy Laviho líto. Ale s tím nic nenadělám ^_~....

Konečně jsi udělal něco pro mojí (naší) dušiku. Budem se ti muset poklonit. Napsat Yaoi, k tomu ještě s charaktery, které jsou velmi zvláštní a vůbec.

*zasekne se, neví co říct a tak kouká do země* pěkné...já víc říct nemůžu...vždyť jsem ti to už řekla nazačátku ^^

2 Shiroi (白) Shiroi (白) | E-mail | Web | 6. srpna 2008 v 22:08 | Reagovat

*LOL* Na Laviho by som povedala "You fail at failing!" xDDD Kanda sa očividne cítil pošpinený. Toto si seriózne žiada pokračovanie. Môže to byť naozaj zaujímavé.

Inak kvalitne napísané, je to dlhšie, ako je u teba zvykom, ale vôbec to nestráca na kvalite. Akurát som si spomenula na jeden výrok, neber to osobne, týka sa to čisto postavy vo FF, ale jednoducho to musím povedať.

"Lavi has been bitchslapped. He is no ordinary bitch, he is Kanda´s bitch!" xDDDD Prepáč ^^

3 Lavi (ラビ) Lavi (ラビ) | 6. srpna 2008 v 22:16 | Reagovat

Shiroi: vždyt ted zrovna přišel o innocence *Lol* Tak jak by se měl chovat XD Musím říct že mě to dneska psát docela bavilo,vybil sem si na tom docela vztek a sem v klidu 0:)

4 BroWnie BroWnie | 6. srpna 2008 v 22:43 | Reagovat

*ešte chvíľu sa spamätáva a púli zraky na monitor* Chudák Kanda-kun. Viac sa k tomu povedať nedá, akurát: najlepšia rozprávka na dorbú noc, akú som kedy čítala. Vynikajúco Lavi! Navyše plne súhlasím so Shiroi: toto chce pokračovanie. Inak sa budem cítiť ukrivdene *mozog: drž už radšej ústa -_-"*

5 Myiu Myiu | E-mail | Web | 7. srpna 2008 v 11:37 | Reagovat

Už sem ti to komentovala na skype veď vieš xD... čakala som dlhšie ale super :3 Súhlas pokračko. Príde mi to že to má otovrený koniec o.O

6 Sime aka cvok *lol* Sime aka cvok *lol* | 7. srpna 2008 v 20:02 | Reagovat

Lavi znasilnil Kandu? xD Cakala by som to uz skor naopak :D Bolo to pekne a napinave :) Ale neviem si predstavit, ako Lavi znasilnuje Kandu xD

7 Lauritte Lauritte | 7. srpna 2008 v 20:51 | Reagovat

Ale no tak, Yuu-chan... mu určitě nešlo jen o sex, uvidíš.

Krásně napsané... Yuu-chan (sakra, sakra, od té chvíle, co jsem psala o viagře a toxickém Yuu-chanovi, nemůžu mu říkat jinak než to zdrobnělé Yuu-chan.  XD Nemůžu si pomoct. Navíc jsem si jednou zase tak kreslila, no pomalu z toho vznikl Yuu-c -- eh, Kanda a co nevidím, ono to mělo ženský boky a na chlapa moc velký prsa. To si Yuu-chan nezaslouží. XDD Dělám z něj babu.)  

Takže Yuu-chan přišel o innocence. A udeřil Laviho! HAHAHA! Jen tak se nedej, Yuu, nejsi žádná zkurvená děvka, ale to Lavi určitě ví a určitě nechce jen sex. :))) To je nervák, to chce pokračovaní!

PS. Líbí se mi, že's tam nepopisoval ten incident... něžné znásilnění? xD Ono hardcore by to kazilo, ztratilo by to takové kouzlo, takhle je ten příběh moc hezký a je to podle mě lepší, když jsou tam jen náznaky.

8 Lavi (ラビ) Lavi (ラビ) | 7. srpna 2008 v 21:29 | Reagovat

Yurri:Nj ty vaše uchylné dušičky XD

Brownie: Pohádka na dobrou noc? Lepší je na dobrou noc se přescpat a pak zkouknout psycho hnusný horory :) XDDDD

Myiu: co můžu povídat...jedině děkuju n_n

Simono: klidně ti pošlu nákou doujin xD ale mám jich málo ==

Lauritte: Bůh ví uvidíme v dalším díle jestli se to vyřeší a nebo budu zlej xD

Na toxického yuu posilněného viagrou se nedá zapomenout XD( Můžu přiznat že když kreslím kandu já tak z toho vždycky výjde žena!) Shiroi mi jendou říkala jak se zbaví exorcistů a jejich innocence LoL ( všichni dobře víme o čem mluvila XDDD)

Shiroi něžné znásilnění? o_O ono to tam ani nebylo XD Zabilo by mě to naznačovat a psát je rozdíl kdybi sem měl rozepsat jak no tamto tak by mě odvezli k psychyatrovi x____x

9 Lavi (ラビ) Lavi (ラビ) | 7. srpna 2008 v 21:30 | Reagovat

*Zabilo by mě to naznačovat a psát je rozdíl,kdybi sem měl rozepsat jak no tamto tak by mě odvezli k psychyatrovi x____x // kurnik neumím psát

10 Shiroi (白) Shiroi (白) | E-mail | Web | 7. srpna 2008 v 22:48 | Reagovat

Veď presne toto som myslela nežným znásilnením xDDD

11 Lavi (ラビ) Lavi (ラビ) | 7. srpna 2008 v 22:55 | Reagovat

* eeeeeeeeh x_x *Praští hlavou do stolu* Tam mělo být lauritte ne shiroi ( už sem z toho bzz )

12 Yurri Yurri | Web | 8. srpna 2008 v 10:36 | Reagovat

Simon: ty koukáš na DGM bo ne? o.O" Každej ví, že Lavi otravuje Kandu a, každej ví, že Kanda ho nenávidí (samozřejmě na oko, vevnitř je to láska jahodová) a taky každej kdo na ně píšou FF tak už jedině začne Lavi. (Kdyby začal Yuu-san myslím, že by to kazilo celkový dojem FF, protože Yuu-san takový není a pochybuju, že by se "mě" líbilo, kdyby přitlačil Laviho ke stěně a začal ho líbat a Lavi odporoval x_x)

Nefm jak ty Simon, ale všechny FF co jsem kdy četla na Lavi x Kanda, vždycky Lavi byl první a k němu to pasuje xD. (Dokonce i v doujin to tak je xD)

Lavi: ah ty naše dušičky...nj..Tak ale uznej! Tys t četl taky xD...ah božská Jun sss, Lauritte a další (tak dlouhý komentář nenapíšu X_X xD)

13 T!na-chan →SB← T!na-chan →SB← | Web | 8. srpna 2008 v 18:27 | Reagovat

krásně napsaný

14 Jun...sss Jun...sss | 12. srpna 2008 v 0:56 | Reagovat

Vážně jsem se těšila až budu mít volno a budu si to moct v klidu přečíst a musím říct že to čekání na volno za to stálo.. Takhle jsme si povídku mohla krásně vychutnat.

Moc se ti to povedlo je mi svým způsobem Kandy líto ale zas nemyslím si že to Lavi  myslel zle.. kdyby jsi napsal pokračování vůbec by mi to nevadilo (pravě naopak budu nadšená)

Líbí se mi že i přes to co se stalo Kandovi je to takové něžné a ...melancholické??

15 Starvation Starvation | E-mail | Web | 1. září 2008 v 21:43 | Reagovat

Moc pěkné ^^ Jen mě trošičku mrzí,že to "znásilnění" nebylo víc popsané xD xD Eh ^^

16 Arya Arya | 9. února 2010 v 15:03 | Reagovat

och pejekne  hej a suhlasim to kvazi znasilnenie mohlo byt viac popisane *no co uz som perverzna* he he

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama