D.gray-man:Urbanizační rozhodnutí

30. září 2008 v 18:35 | Lavi (ラビ) |  Kniha
Ano po dlouhém mlčení se ozvala kretivita

Nezaručuju že se všem tahle FF bude líbit ale je sepsaná a zveřejněná hlavně kvůli Shiroi :) ( tuhle povídku mám v PC cca. měsíc nebyl jsem schopný jí zveřejnit styděl jsem se za ní...)
Upozornění: Vulgarní slova
Rate: bez omezení
psychycké ujmy tohoto článku sou bonus :D

" Děti podsvětí a děti nebe "


Mladý a slavný malíř,žije ve stálem bohatě vybaveném bytě a na druhé straně mladý bezváznamný feták který mění stanoviště den co den.V tolika věcech se liší ale v jedné věci sou stejní:sou to lidé.Chladná špinavá ulice po které přejde tisícero lidí versus vyhřatý čistý byt ve kterém žije jeden člověk,nepočítajíc služku co chodí jednou týdně pořádně uklidit.Jak se tihle dva lidi můžou k sobě dostat? Docela jednoduše...

*~*~*

Pomalé tahy tužkou,pod malířovo rukou se samurajskými kořeny se rýsovalo cosi co se podobalo člověku,počínal si jemně.Tužka na plátně nebyla vidět...Byl v bytě sám,možná prokletí společensky založených lidí,on byl samotář,měl rád samotu ale lepší místo v jeho srdci měla milovaná katana která byla za postelí osamocená a v tichém spánku čekala kdy jí její vlastník použije.

Mladý černovlasý muž neměl inspiraci,vyhlédl z okna a výhlidl si nákou trosku posédávající na obrubníku u silnice.Červené vlasy,čepice s kšiltem mu směřovala do obličeje nešlo mu tím pádem vidět do obličeje to ale nezastavilo klidného vyhlížeče aby nezačal kreslit.Zaujala ho jedna věc na tom klukovi,nevěděl jaká ale vyzařovalo z něj něco co ho právě zaujalo.Možná to nejspíš byl ten tvrdý spůsob života co na něm šel poznat...ale jenom možná!

*~*~*

" Nebaví mě to "

Zrzek posedával na krajnici.Nevypadal nák zdravě,jediné co z něj vypadlo bylo jakési nadávání jak je svět nespavedlivý.Přistoupil k němu muž nebo chlapec...bylo to špatně poznat,byl o něco mladší než zrzek samozřejmě nebyl sám doprovázela ho jakási...děvka? Měla nádherné tělo i obličej.Vlasy měla stáhnuté do dvou culíku které měla spuštěné přes nadra a končily přesně pod nima.

Muž posedávájící na zemi chlapce přivítal zdvyhnutým prostředníčkem a ženu pozdravil tím spůsobem že jí plácl po zadku.Lehká holka se jenom zasmála zvonivým hláskem,trošku se otřásla.

" Pokud jí chceš taky tak zacáluj vole. "

Bílovlasý se posadil vedle svého rudovlasého kolegy.

" Kdybich měl čím...Jinak je to kus! "

Mrkl na Lenalee Lee a ta mu poslala vzdušný polibek.Lavi se jenom pobaveně zasmál.

" Koukám že si tě oblíbyla "

" Budeš kecat nebo zacvakáš zboží? "

Dealer s kšiltem na hlavě byl už netrpělivý.

" Nikdy nezapomeneš na prachy. Heh "

" Ty by si snad někdy zapoměl? "

Vytáhl s kapsy malou krabičku a dal jí Allenovi,ten mu vrazil do ruky peníze,poplácal ho po zádech a dodal:

" Za týden čekám stejnou várku jasný ?! "

" Jako kdybis i mi ty měl jak nebo čím vyhrožovat "


Bookman se ušklíbl a zapálil si cigaretu.

" Zahráváš si,Lavi! Moc si zahráváš! "

Lavi pokrčil rameny.Bral by cokoliv než žít na ulici.No bylo to těžké...Nikdo nikdy neříkal že na životě je něco lehkého!

[ ve stejnou dobu na jiném místě ]


Kanda si odhrnul pramen vlasů z obličeje aby viděl co se dole děje,pro něj tenhle chlapec byl jako stělesnění právého významu života ' žít a pak bídně chcípnout ' .Bylo pro něj netypické kreslit něco co bylo chudší než kostelní myš,ale jak už bylo zminováno něco v tom klukovi viděl,i když tu seděl každý den teprve dneska si ho všiml.

" Che ... "

Černovlasému mladíkovy prošlo slovo přes rty jako samozřejmost.Napadla ho myšlenka jak dostat toho rezka do svého bytu aby mu viděl do obličeje a dokázal ho nakreslit z lepší pozice i když riskoval strátu některých svým věcí...ale vždyt mu bude celou dobu sedět na očích před olátnem takže ono to vyšlo mile nastejno.

*~*~*

Poslední hodiny byl trochu dezorientovaný ale stále seděl na stálem místě a stále hleděl na ten protější barák kde má udajně bydlet hodně boháču.Vzkutku ono mu to bylo celkem jedno.

" Proboha. "

Zaklel, a v tu chvíly ucítil jak mu někdo bouchl do kšiltu který byl na čepici,bylo to celkem nepříjemné-přelítlo mu to přes jediné oko které viděl.

" Hej! "

" Ty půjdeš se mnou! "

" Co proč ale-ale-ale! "

*~*~*

Než dokázal cokoliv namítat ocitl se ve výtahu tohož báráku na který tak dlouho zíral,ten kdo ho vytáhl ze studené ulice byl muž...no aspon vzhledově to byla uzavřená žena.Vlasy v dlohém culíku,dva prameny černě havraních vlasů byli spuštěné jen tak volně,bledá kůže...i postava byla docela ženského tvaru,za těch 30 vteřin co jeli do nejvyšího patra si toho neznámého dokázal zmapovat docela dokonale.

*~*~*

" Vítej u mě! "

Kanda rozevřel dveře do svého bytu,vešel první a za ním šel Lavi.

" Omg.."

Byl byl skoro prázdný,celý bíle vymalovaný obrovský,uprostřed chodby byl malířsky stojan,všude kolem obrazy barvy a na zemi se válelo dost kaluží barvy.No byl to podole všeho, spořádaný chaos.

" Tak...ted se usad a já budu pokračovat v práci.."

" COŽE?! "


( pokračování na buducé :P )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Myiu Myiu | E-mail | Web | 30. září 2008 v 19:02 | Reagovat

Rawrrr~ Páči sa mi to.. ^^ Úplne som si to vedela predstaviť   XD .. hlavne toho Kandu s Lavim .. Nemôžem sa dočkať pokračovania :)

2 Ryuichi the exorcist Ryuichi the exorcist | Web | 30. září 2008 v 20:08 | Reagovat

Súhlasím už sa teším na pokračovanie *skáče ako vrabec*

3 jun...sss jun...sss | 30. září 2008 v 22:24 | Reagovat

Já tě kousnu! Jak ses mohl za něco takového stydět? Je to skvělé Lav,i ne skvělé je slabé slovo. Hrozně moc chci pokračování, tahle povídka mě nadchla, to prostředí…

já chci mít taky takovu inspiraci a pak dovést napsat něco takového.

To víš už patříš k té skupině lidí které já ve psaní obdivuji a nadšeně si čtu jejich povídky. Mě se hrozně líbí tvůj styl psaní, slova co používáš.

Kanda s Lavim tu jsou ještě rozdílnější než v anime :) ale to je na tom skvělé....nejspíš, působí to na mě takovým zvláštním dojmem. Mám pocit že bych si to měla přečíst znovu protože mi něco uniklo.

To je skvělé, zvláštně smutné a nevím líbí se mi to.

Vážně tě obdivuji a přeji ti hodně štětsí a inspirace do dalšího psaní :)

4 Nina Nina | 1. října 2008 v 10:37 | Reagovat

*čučí a čte si text*

jů **.** tak tohle je opravdu úmělecké dílo. Moc se mi to líbí a jako ostatní si už koušu nehty při čekání na další díl X3 četla bych to klidně i celý den, ale protože sem chytla nějaký virus, kdy mi tečou z očí (oka XD) slzy a smrkám, nemůžu mluvit a dost mě bolí v krku... no vidím to trochu rozmazaně, ale i přes to bych si nemohla ujít tvé povídky, Lavi. Krásné, nové nebo jak bych to popsala, neobyčejné a osvěžující a navzájem suché... napínavé a nekonečné... prostě to, co skoro kadému chybí, ale ty máš dar a s ním to všechno napsat dokážeš x)

5 Sime Sime | 1. října 2008 v 15:24 | Reagovat

Dealerské prostredie.. k tomu nemám ďaleko xD Fakt sa mi to lúbilo..tak rozdielní..a predsa ich to k sebe ťahá. btw a to si vravel, že Lenalee už nie je bitch xD čakám na pokráčko!

6 BroWnie BroWnie | Web | 3. října 2008 v 9:43 | Reagovat

OMGwtf? Tak toto je neskutočná poviedka xDDD....som zvyknutá ťahať pri tvojich FF kapesníky a nie sa tváriť ako vyrehotaný feťák ....chudák Allen...chudák Lavi...Len Lenalee je konečne tým čím by mala byť.... xD nič osobné...POKRAČOVANIE! hurry xD

7 Lauritte Lauritte | 4. října 2008 v 10:23 | Reagovat

To je drsné! Takové to... jako realita jinak realita! (Mozek: Prosim tě, vyjadřuj se jako člověk) Errm, myslím, alternativní realita než v klasickém DGM. Skvělý nápad. Lenalee je super, Kanda je super jako introvertní umělec ( a zase si ho spletli se ženou, chudáčekxD) Lavi je dealer... *oči jak talíře* * = natěšeně čeká na pokračování*

8 Arya Arya | 9. února 2010 v 15:31 | Reagovat

ooooo tak toto je supeeer sa tesim na pokracko :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama