Dogs: Nevhodné Místo

6. října 2008 v 12:39 | Lavi (ラビ) |  Kniha
Hm,tak z toho vyšlo to co sme v pláu neměl...

Moje první FF na dogs na přání pro Jun :) doufám že se ti bude líbit.Jiak nekončím zde a nezačínám jinde já a CSS ( RSS?) si spolu nerozumíme takže i want to be here!
Žánr: Komedie,ze začátku trochu depressed
Rate: bez omezení
For: Jun...sss
Please enjoy

Nevhodné místo?


Hliněnou střechou se ozívalo dunění,někdo po ní bežel ne jenom jeden muž,ale jakoby stádo volů.Málem zbořily barák a ted si v zime běháj po zamražené střeše jako by nic.

Dlouhé rezavé vlasy,v puse měl cigaretu..přes jedno oko pásku-Badou.Utíkal před kulkami,měl zase problém,opět se stejnou bandou,jeho bývalí přátelé, dalo by se říct že už mu lezli na nervy,pod střechou stál jeho parták,byl to podle všeho albín,Mrtvolně bílá kůže,červené oči a bíle vlasy-Haine,podle jména nejspíš německých kořenů.Spokojeně sledoval debila honěného ještě většimi debily.Usměv albína se rozšířil do širokého dábělského usměvu.Na kalhotách mu vysel jakýsi řetízek...lehce za něj zatáhl a do ruky mu sklouzla pistol,jeho dech šel v té zimě vidět.Trochu mu to vadilo,zamlžovalo mu brejle.Sundal si je z očí a pár krát vystřelil,kulky trhali vzduch na stále menší a menší části dokud nedorazily k cíly a nezasekli se třeba do kosti nebo živé tkáně.

" Badou! "

Muž s trubičkou plněnou nikotinem v puse spadl leknutím,ze střechy...

" Co to kurva děláš?! Co si myslíš že do prdele děláš?! Kurva! Kurva! Kurva! Kde mám kurva cigáro?! "

Badou dostával jeden ze zvých záchvatů,navíc ještě spadl ze střechy do hromady sněhové pokrývky a nikotinová 'láska' se mu zlomila.Haine jenom nad tím mohl vrtět hlavou,za prvé: jak někdo může tolik kouřit? a za druhé: jak někdo může dostat takový nervy kvůli blbosti? On vlastně by se ani netvářil jako vykulenej pes kdybi Badouovi došlo že cigarety má v kapse.

" Uh,ty seš magor... "

" Ty s tím sněhem zase splíváš! Uplně s ním splíváš! "

" Ty modráš,Badou. "

" To je tou zimou! "

" Nebo nervama,dýchej a zapal si cigaretu.."

" Kde jí mám podle tebe vzít?! "

" V kapse."

Odpověděl klidně Haine.

*~*~*

Kostel...občas to bylo místo plné klidu a odpočinku,občas tam byli oba dva,chodily na jakési návštěvi za jistou zmutovanou ženou...ona vlastně ani ještě nebyla děvče,spíš slečna na sklonku dospělosti,společnost jí nenáviděla, a proč? kvůli svým křídlům která vyrůstala ze zad jako parazit a znemožnily té neviné dívce žít normální a štastní život.Ona..ona byla něčím zvláštní a to tím že Haine jí jako jedinou ženu ve svém okolí snesl,měl jí rád,nevěděl proč,působila na něj takovým zvláštním způsobem,uklidnujicím.Ale...ve všem je náké ale protože některé uhly sou tupé a některé ostré,měl na mysli tím svého rezavého kolegu,občas tak zvláštně zavrtěl hlavou nebo se podíval.Něco mu na tom opravdu nehrálo...

*~*~*
" Hm... "

" Hmmm..."

" Fuck..."


Slova se ozívala pořád a stále od stejné osoby.Měl prostřelenou ruku,těsně pod loktem,pro něj to nebylo neák vážne ale zatraceně ho to bolelo.Nejraději by do něčeho ted praštil,takovou bolest nepocítil dlouho ale přece jenom,byl to čistý průstřel vedený kosti,věděl že se to zacelí ale náký den to bude trvat.

" Um..."

Malé zakvičení ho donutilo zvedout hlavu.Malá blondatá dívka mu chtěla chnapnout po ruce.Kupodivu jí to opět dovolil aby si mohla prostudovat ránu,dotýkala se jí většinou tak jemně a potom i jemně ošetřila,byla opravdu anděl.

" Tak jak na tom jsem? "

Ona se jenom usmála.


O kouske dál seděl Badou vedle Naoto,on v puse opět cigaretu a Naoto měla ruce složené na stehách pozorovala takovým zavistivím pohledem všechny okolo.Neměla svůj den.Badou nevypadal o nic líp,rozbil si foták a byl schopný nad ním brečet celý den kdybi ho Haine nezatahal za vlasy a pak ho za ně netáhl.

" Badou,půjdeš se mnou.."

"Ale-ale-ale,pust to bolí to bolí! "


Zaklapli se za nima dveře.Naoto je chvíly sledovala,potom se bez protestů zvedla a šla za nimy.

*~*~*

" Proč jde stále za náma? "

Ozvalo se po chvíly od toho kdo ženy ne že nesnášel,ale bál se jich.No.To je dlouhý příběh.

" Hej,kámo nemyslíš si že když tu po městě budeš chodit se ženskou že budeš vypadat konečně normálně? "

To byla špatná otázka.

Moc špatná.

Au.

Haine se zastavil a chytl za rameno Badoua aby ho zastavil,věnoval mu v tu chvíly odporný pohled jako by mu říkal " Řekni to znovu a nožem na máslo tí odříznu hlavu a ty cigarety,ti nacpu do oči,ještě před tím než ti je nacpu do očí tak je zapálím... " Badou nasucho polkl a v puse odkousl zkousl cigaretu.

" Tak ne.No. "

" Fajn,můžeme dál. "


Naoto při těch dvou jenom nakrčila jedno obočí,kdo by do nich řekl že sou nejlepší přátele? Asi nikdo,byli spíš jako bratři.Bud se hádali,nebo smáli,nebo někoho zabíjeli,to je jedno.

" Mohla by ste dámo,pohnout zadkem? "Oslovil Naoto.Dramatický ton hlasu.

Možná to byla nevhodá otázka Badou.Možná?MOŽNÁ?! ne možná ale tuplem.

Žena ho směle ignorovala,jenom přišla k němu,jaksi do něj strčila.Zapotácel se.Kopla ho do rozkroku.Haine vybuchl smíchy,Naoto spokojeně šla dál.Badou se držel za postižené místo.

" Kurva...to byla rána. "

vypadal že každou chvílý omdlí bolestí.Navíc,se mu klepali kolena.

" Bolí? "

Haine se plácl přes koleno,aby mu gestem ukázal jak ho to pobavilo.Smál se jako sluníčko do popelnice.( Sluníčko do popelnice? To by mě zajímalo jak se sluníčko do popelnice směje ) Což Badoua štvalo a ještě ten fakt že ho málem složila žena s pomyslou kudlou v kapse.

" Příště si dávej pozor koho oslovuješ zrzku! "

Medově se usmála.

Haine zavrtěl hlavou polácal Badoua po zádech a šel za Naoto.

" H-hej to mě tu jako necháte?! JÁ NEMŮŽU CHODIT! HEJ POČKEJTE! " 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jun...sss jun...sss | 6. října 2008 v 14:56 | Reagovat

Lavi to je skvělý ne skvělý užasný.  Můžu ti říkat Lavi-sama???

Moc děkuji moc moc…je to skvělé *klaní se*

Za tu povídku tě budu uctívat do konce života je skvělá, užasná. Baodu je tam skvěký a opět idiot.

Já jsem tak nadšená hrozně nadšená znovu za tu povídku moc děkuji.

Já pro tebe taky mám povídku jen ještě není dopsaná  :)(píšu ti ji už od těch narozenin což je dlouho :))

Jej já mám teď uplně dobrou náladu. Ti pak budu ještě děkovat po icq ….

Děkuji, děkuji, děkuji

2 Mrkev Mrkev | Web | 6. října 2008 v 22:30 | Reagovat

Skvělé, včera (vlastně dneska ráno...) jsem četla první kapitolu Dogs. Přijde mi, žes to napsal přesně v tom stylu jako je manga :)

3 Lavi Lavi | 7. října 2008 v 15:13 | Reagovat

Začíná u mě asi platit že čím dýl píšu tím je to horší a horší ( ano už mi to nikdo nevymluví because i am bad )

4 Nina Nina | 7. října 2008 v 17:58 | Reagovat

zajímavé x) líbí se mi to... taky sem si první díl přečetla, a jak říká Mrkev, tak si to opravdu napsal v tom stylu, jako je ta manga ;) opět, jako každá tvá povídka se moc dobře čte

5 redgoblin redgoblin | 11. října 2008 v 14:03 | Reagovat

Piš česky anebo už jen anglicky, rozhodni se...

6 redgoblin redgoblin | E-mail | 11. října 2008 v 14:04 | Reagovat

Zapomněl jsem na mail.

7 Shiroi Shiroi | 11. října 2008 v 15:37 | Reagovat

Človeče, konečne som sa dostala k tomu, aby som si to prečítala celé a v kľude. A musím povedať, že je to neskutočne dobré. Perfektne si tam vystihol celkovú atmosféru DOGS a koniec mi vyčaroval úsmev na tvári a  zasmiatie. Viem si to presne predstaviť. Teším sa na ďalšiu FF z Dogs ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama