Last night good night

22. listopadu 2008 v 21:15 | Lavi |  Kniha
Kdo nechápe, bohužel. Je to skoro něco takového osobního.Je to krátke s věnování jednomu člověku co mi s tím hodě pomohl.Vložený text s písničky: Hatsune Miku last night good night.Nečekejte nic užasného.Nemám nák náladu ke smání,takže bai.

Přístupnost: +13
Věnování: Sime-chan

Last night Good night


Mále bílé střípky jí zakreslovali do jejich zmrzlých vlasů obraz,byl to obraz radosti?Štěstí?Lásky?Utrpení? Všechny tyhle pocity dokázali navlivnit tu pravou atmosféru pro správné zamyšlení.Vítr jí upravoval vlasy,dva copy byli jako dvě neposedné rybky,otírajíc se o sebe,zapasijíc spolu,tak krásně a ladně se pohybujících se ve vlnách meluzíny.Tak chladná promrzlá zem,ohřívaná jejím tělem.Brala si její teplo aby dokázala obživit to co mělo být mrtvé.Přes popraskané,suché rty šel slyšet šepot,plynulé,mělké dýchání.

suya-suya yume wo miteru
kimi no yoko-gao
kizuka-zu koboreta namida
hohowo tsutau


Kolikrát už chtěl se nad ní sehnout a ochutnat chut těch třešnových rtů.Kolikrát?Pocítit ten její zvláštní parfém,všechny ženy měli na sobě vůni.Ona ji měla jinou.Příjemnou jako jarní vánek.Nikdy nic takového necítil.Ona byla jiná než všechny ostatní,měla v sobě sílu dávat život.Ano život měla právo dávat každá žena.Ale ona,jenom ona,měla v očích zvláštní radost-přenesla ji na vás,jedním usmaním.Zacinkáním zvonivého krásného hlasu a oplacení jejího usměvu jeho poděkováním.


Nesnášelo ho,skoro nenaviděla,ten jeho debilní pohled,ten usměv,ty vlasy do všech stran.Nenáviděla ho,přitom ho milovala,jak moc tyhle věci mají k sobě blízko? Neví nikdo dokud sám nepocití.

" Nenavidím tě! "

" A přitom mě miluješ. "


Měl pravdu,svatou pravdu.Viděl jí do mysli,byla tvrdohlavá,hodně.Ostatně jako každá žena co znal.

" Můžu tě políbit? "

Mlčela,jemně kývla.Podvolila se.

Usmál se,ne že by tohle čekal, a už vůbec nečekal skoro podlomení její osobnosti,slast a chtíč uměli hodně,hlavně v kombinaci kdy sou oba aktéři mimo svojí hlavu a jejich těla si dělají co chtějí.On to nikdy nezažil,takový pocit tepla po celém těle.Ovládal se měl mozek pod kontrolou i jeho tělo skučelo pod jakousi uzdou.Držel si jí,neměl jí uplně v šachu,teprve se k němu blížil.Sladký cíl-rty.Chytl jí pod bradou,druhou ruku jí zapřel o zátylek hlavy,malý kousek ke kalichu sladkého pokušení jejím rtům,tomu kouzelnému vodítku co spojovalo všechno.Ochutnal jí,sladkost těch dvou růžových kvítků byla nesnesitelná,a přitom tak chutná.Aby neřekla že jí odflákl dokončil dílo olíznutím horního rtu jeho současné partnerky.


Nebyla překvapená,spíše vyvedená z míry.Jako ptáče které se poprvé vyklubalo z pod skořápky na vzduch,poprvé vykouklo na svět.Zachvěla se,takhle se nikdy v ničí přítomnosti necítila,pokud jí neoslovil,pokud na ní nešáhl,pokud se na ní nepodíval..on.Chtěla víc,chtěla ho jenom pro sebe.Chtěla si ho nechat až do skonání svých dnů.


On byl k ní vždycky jemný,pomalý,hodný.Bylo to proti jeho zásadě.Ale říkalo se " výjmka potvrzuje pravidlo".Držet si zatím odstup..ano to bylo správné,dostat jí šílenstvý samotnému,dostat jí k tomu vysněnému vrcholu bolesti proplívané s rozkoší.Cítil její dech,v jiném slova smyslu,jeho teplota přistávala na krku,byl vyšší.Jenom sice o kousek ale podstatná výška to v tomhle postavení byla,skláněl se nad ní.Jako dravec nad svojí kořistí,otevřel pusu k jednoduchým silným slovům.

" Chci tě. "

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saber Saber | 22. listopadu 2008 v 21:27 | Reagovat

Já-chci-vědět-o-koho-šlo!

A to musím pochválit :). Jak nebylo vědět o koho šlo, tož to bylo napínavé, romantické, zajímavé.

Můžeme říct, že začínáš být v tomhle žánru víc než talentovaný.

Jen co bych vytkla: "s písničky" *z písničky :) tož ale se stává. (Já a moje sedkání xD)

2 Lavi Lavi | 22. listopadu 2008 v 21:30 | Reagovat

Sab: prosimtě,pravopis mi nevyčítej,nenavidím to.Navíc v týhle supr čupr náladě,kde mě jenom kdyždý opravuje x_x

3 Sime Sime | 22. listopadu 2008 v 22:43 | Reagovat

Bolo mi potešením pomáhať s takou krásnou poviedkou ^^ Sedím tu nad monitorom a pár dobrých minút rozmýšľam ako by som vyjadrila pocity, neviem nájsť vhodné slová x) Fakt si neviem predstaviť, že by sa dalo písať ešte krajšie :) Vieš človeka do toho deja tak vžiť x)

4 Essylt Essylt | E-mail | Web | 28. listopadu 2008 v 16:14 | Reagovat

Vyjma autorů, které už znám delší dobu, jsem dlouho dlouho nenarazila na někoho, kdo by mě alespoň z poloviny zaujal tolik, jako ty.

Gramatiku pominu, protože ani semnou to není žádná sláva (ale prý se lepším), a co se toho ostatního týče, tak se odvažuji říci, že se mi to líbilo.

Doufám, že napíšeš ještě něco dalšího :o)

5 Lavi Lavi | Web | 29. listopadu 2008 v 11:37 | Reagovat

*rozplynul se.* Jsem rád že jsem zaujal.Taky se budu lepšit! slibuju!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama